SERWIS SINGLOWY

Rejestracja

Regulamin korzystania
z INTERNETOWEGO SERWISU SINGLI RADIOWYCH
MUSICOM


1. Wszystkie materiały umieszczone w Serwisie są własnością MUSICOM.

2. Wszystkie materiały zamieszczone w Serwisie są udostępniane wyłącznie w celach promocyjnych. Jakiekolwiek inne wykorzystanie materiałów zamieszczonych w Serwisie wymaga oddzielnej zgody. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z MUSICOM.

3. Kopiowanie nagrań dźwiękowych dozwolone jest wyłącznie w celu umieszczenia ich w radiowych systemach przeznaczonych do emisji programu. Mozna ich używać w ramach promocji radiowej tych nagrań oraz płyt, z których pochodzą.

4. Kopiowanie materiałów graficznych (m.in. zdjęć i okładek) dozwolone jest wyłącznie w celu wykorzystania ich w publikacjach związanych z promocją płyt i artystów.

5. Wszelkie zdjęcia zamieszczone w serwisie należy podpisywac w publikacjach - "MUSICOM" chyba, że w opisie zdjęcia znajduje się nazwisko autora.

6. Pliki dźwiękowe do pobrania zamieszczone w Serwisie udostępnione są w formacie mp3 o jakości emisyjnej 320 kbps

7. Serwis jest przeznaczony dla wszystkich partnerów MUSICOM. Każdy Partner wyznacza osobę lub osoby upoważnione do korzystania z Serwisu. Osoba ta zwana jest w dalszej części Regulaminu Użytkownikiem Serwisu.

8. Chcąc korzystać z Serwisu użytkownik musi wypełnić formularz rejestracyjny, na podstawie którego MUSICOM akceptuje Użytkownika. Po zaakceptowaniu Użytkownik otrzymuje unikalną nazwę użytkownika (login) i hasło dostępu do Serwisu.

9. Hasło dla celów bezpieczeństwa może ulegać zmianie.

10. Hasło nie może być udostępniane osobom trzecim.

11. Materiały umieszczone w Serwisie są udostępniane tylko dla zarejestrowanych w nim Użytkowników Serwisu.

12. MUSICOM ma prawo aktywować, dezaktywować lub całkowicie usuwać każdego Użytkownika Serwisu bez podania przyczyny.

13. Użytkownik Serwisu wyraża zgodę i upoważnia MUSICOM do przechowywania i przetwarzania jego danych osobowych tylko dla celów prowadzenia Serwisu.

14. Każdy Użytkownik Serwisu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich korekty.

15. MUSICOM zastrzega sobie prawo zmiany sposobu i warunków korzystania z Serwisu.


Formularz rejstracyjny

Imię*
Hasło (Od 10 do 20 znaków)*
Powtórz hasło*
   
E-mail*
   
Stanowisko*
Firma*
Ulica* Nr. m.
Kod*
Telefon*
   
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do obsługi systemu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego warunki.
* pola obowiązkowe